WATERMİLL HOTEL ODA KONAKLAMA RESİMLERİ ve BİLGİLENDİRME

Hotelimizde 20 adet standart oda ve 3 adet havuz kenarında kiralanabilir oda bulunmaktadır. Tüm Odalarımızda standart olarak aynı özelliklere sahiptir. Tüm odalarımızda Özel Banyo ve Duş , Merkezi Isıtma Sistemi ile Isıtılan Kesintisiz Sıcak Su , Saç Kurutma Makinesi , Klima , Led Tv Uydu Yayınlı Hotbird ve Turksat kanalları , 7/24 ücretsiz oda servisimiz ve Günlük Oda Temizliğimiz Bulunmaktadır. Ayrıca ücret karşılığı Müşterilerimizin elbiselerinin yıkanıp ütülendiği çamaşırhane bulunmaktadır. Ücretsiz olarak Tüm Odalarımızda Wi-fi İnternet Bağlantısı bulunmaktadır. Müşterilerimizin Faydalanabileceği Havuzumuzda sıcak yaz günlerinde serinlemekte mümkündür.

French Bed Room - Bir Adet Çift Kişilik Yataklı Odamız

Eşinizle kalabileceğiniz çift kişilik yatağımız ortapedik olduğu için rahat bir uyku uyumanıza yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda oda durumumuza göre tek kişininde kalabileceği bu odalarımızda fiyatlarımız çok uygundur. Sizlere evinizin rahatlığını hissettirecek Hijyenik ortam sunuyoruz.

 
Twin Bed Room - İki Ayrı Tek Kişilik Yataklı Odamız

Arkadaşlarınızla kalabileceğiniz 2 kişilik odamızda rahat edeceğinizi garanti ediyoruz. Kıbrısta evinizdeki rahatlığı bulacağınız odamızda güzel bir tatil geçireceğinizden şüphemiz yoktur. Temiz bir ortamda konaklayacağınız odamızda istediğiniz her an telefonla sipariş verebilir , odamızda kahvaltı , yemek ve içeceklerinizi tüketebilirsiniz. Balkonunda oturarak hem denizi seyredebilir , hem de havuz manzarasıyla oturabilirsiniz. Diğer tarafdan da muhteşem dağ manzarasıyla sizlere güzel panaromik görüntüler eşliğinde oturma fırsatı sunmaktayız.

 
Triple Bed Room - Üç Adet Tek Kişilik Yataklı Odamız ( 1 Adet Çift Kişilik 1 adet Tek Kişilik Yataklı Odamız)

Ailenizle kalabileceğiniz 3 kişilik odamızda ucuza konforlu geceleri geçirmeniz mümkündür. Aynı zamanda 4. yatak atabilme imkanı olan bu odalarımızda gerekirse extra yatak koyabiliyoruz. sizlere en iyi hizmeti en ucuza verebilmek için Girnede sizi bekliyoruz. Size Kıbrıs'taki Eviniz konforunu yaşatacağımıza şüpheniz olmasın.

Standart Banyo Resimleri

Odalarımızda bulunan banyolar standart resimlerdeki gibi olup farklı bir durum söz konusu olamaz. Günlük temizliğin yapıldığı otelimizde hijyene büyük önem vermekteyiz. Daha fazla resim için lütfen resim galerimizi geziniz.

 

Başa Git